Адаптер складаний сталевий для установлення телескопічних прикладів на АКМС

Артикул: ME#400016
Ціна2100,00 грн.
400016_1

Адаптер дозволяє установлення 6-позіційного телескопічного приклада від M4/M16 (GLR-16, Magpul CTR) замість штатного не складаного приклада мисливських карабінів на базі АКМС.

Основною проблемою практично всіх складаних адаптерів до телескопічних прикладів замість штатних складаних прикладів АК, є неможливість повністю скласти приклад, а також відсутність фіксації приклада в складеному стані. Взагалом це несуттєво при транспортуванні карабіна в чохлі, однак унеможливлює носіння карабіна на плечі зі складеним прикладом. У цьому адаптері були усунені подібні недоліки.

Адаптер обладнаний своїм поворотним кріпленням з системою фіксації, що дозволяє складати адаптер праворуч на 180 градусів або ліворуч на 180 градусів та забезпечує фіксацію адаптера в складеному стані.

Технічні характеристики:

  • Вага г.
  • Матеріал: сталь.

УВАГА!!! Важливо! Власникам мисливських карабінів необхідне установлення приклада у сертифікованого майстра зброяра, який встановить блокіратор таким чином, щоб гарантовано забезпечити неможливість ведення вогню з прикладом в складеному стані, та видасть відповідний висновок. В іншому випадку така переробка може бути розцінена НДЕКЦ як кримінальна переробка зброї з усіма наслідками, що звідси випливають.