Дана тактична цівка (далі ТЦ) призначена для установлення замість штатної цівки на наступні види мисливської зброї: цивільні варіанти АК-47 та АК-74, карабін Сайга.

ТЦ служить для установлення додаткових компонентів на зброю з використанням розташованої зверху ТЦ планки Пікатіні та розташованих збоку і знизу ТЦ пазів системи кріплення KeyMod.

Також використання ТЦ дозволяє значно поліпшити ергономіку зброї.

КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ (див. Мал. 1)

 1. Нижня частина ТЦ - 1 шт.
 2. Верхня частина ТЦ - 1 шт.

 3.  

  Упор - 1 шт.
 4. Планка - 1 шт.

 5.  

  Гвинт М4×8 - 6 шт.
 6. Гвинт М4×6 - 2 шт.

 7.  

  Ключ шестигранник 2,5 мм - 1 шт.
 8. Інструкція з експлуатації - 1 шт.

 9.  

  Пакувальна тара - 1 шт.

 

КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ

Мал. 1 - КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ

Примітка: Деталі 1...6 постачаються в зібраному вигляді (див. Мал. 2).

 

 тактическое цевье в сборке

Мал. 2 - Тактична цівка зібрана

 

Перед початком використання ТЦ необхідно демонтувати зі зброї штатне ложе та штатну накладку газовідвідної трубки та встановити на їх місце ТЦ.

Порядок демонтажу штатнї цівки і штатної накладки газовідвідної трубки та подальшого установлення ТЦ наведено нижче:

УВАГА

Перед початком демонтажу і установлення перевірте, щоб зброя була розрядженою.

 

1. Зняти газовідвідну трубку зі зброї.

2. Зафіксувати металеву частину газовідвідної трубки лещатами або гайковим ключем, після чого провернути штатну накладку на 180° навколо газовідвідної трубки (див. Мал. 3) і зняти її. При необхідності для провороту штатної накладки допускається використовувати розвідний ключ (при цьому для захисту поверхні штатної накладки від пошкоджень необхідно використовувати тканинну прокладку).

 

Мал. 3

3. Демонтувати штатну цівку, для чого необхідно взяти зброю лівою рукою за ложе, правою за допомогою викрутки або пенала приладдя повернути замикач цівки на півоберта вперед; великими пальцями обох рук зрушити сполучну муфту з цівки до газової камери; подати штатну цівку вперед і від'єднати її від ствола.

4. Від'єднати верхню частину ТЦ від нижньої частини ТЦ, викрутивши чотири гвинта М4 × 8 з боків ТЦ.

5. Послабити два гвинти М4 × 8, які кріплять планку до нижньої частини ТЦ.

6. Встановити нижню частину ТЦ з прикріпленими упором і планкою на місце штатної цівки між з'єднувальною муфтою і ствольною коробкою. При цьому нижня межа ствольної коробки повинна увійти в щілину між нижньою частиною ТЦ і планкою (див. Мал.4)

Мал. 4

7. Зрушити сполучну муфту до ствольної коробки. При цьому сполучна муфта повинна увійти в щілину між нижньою частиною ТЦ та упором (див. Мал. 4). Зафіксувати сполучну муфту, для чого за допомогою викрутки або пенала приладдя повернути замикач цівки на півоберта назад.

8. Зрушити нижню частину ТЦ вперед до упору і в такому положенні затягнути два гвинти М4×8 кріплення планки до нижньої частини ТЦ, фіксуючи нижню частину ТЦ на ствольній коробці.

9. Встановити на зброю газовідвідну трубку без штатної накладки.

 

УВАГА

Після установлення верхньої частини ТЦ встановити на зброю газовідвідну трубку буде неможливо.

 

10. Установити верхню частину ТЦ в пази нижньої частини ТЦ.

11. Прикріпити верхню частину ТЦ до нижньої частини ТЦ за допомогою чотирьох гвинтів М4×8 (див. Мал. 4, 5).

Загальний вигляд цівки, встановленої на карабіні, представлений на Мал.5. При цьому в нижній частині ТЦ встановлена ​​додаткова планка Пікатіні, закріплена в пазах системи кріплення KeyMod.

 

Мал. 5

Допускається установлення гвинтів на анаеробний фіксатор різьбових з'єднань (Loctite, DoneDeal). Анаеробний фіксатор різьбових з'єднань до комплекту постачання не входить, можливе його придбання в автомагазинах.

Після виконанні наведених вище дій ТЦ готове до експлуатації.

При експлуатації на ТЦ можливе установлення додаткового обладнання. Додаткове обладнання на верхній частині ТЦ кріпиться за допомогою інтегрованої планки Пікатіні. Додаткове обладнання на бічних і нижній сторонах ТЦ може кріпитися безпосередньо до пазів системи кріплення KeyMod або з використанням проміжних планок Пікатіні, закріплених в пазах системи кріплення KeyMod.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЗА ДОГЛЯДОМ

ТЦ не вимагає особливого догляду.

При чищенні зброї рекомендується протерти ТЦ консерваційним мастилом.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Габаритні розміри в зібраному вигляді Д×Ш×В 169 мм ×37 мм×75 мм
Довжина планки Пікатіні у верхній частині ТЦ 99 мм
Маса нетто 185 г ± 10 г