Адаптер складаний сталевий для установлення телескопічних прикладів на карабін AR15

Даний адаптер складаний сталевий для установлення телескопічних прикладів на AR15 (далі адаптер) призначений для зменшення загальної довжини зброї, а також підвищення зручності в процесі зберігання і транспортування. Адаптер сумісний з більшістю карабінів калібру .223 Rem і .308 Win як з системою прямої подачі порохових газів в ствольну коробку, так і з газовим поршнем.

У конструкції адаптера є поворотне кріплення з системою фіксації, що дозволяє складати приклад вліво на 180 градусів і забезпечує фіксацію приклада в складеному стані.

Також в конструкції адаптера передбачена система фіксації затвору карабіна, що забезпечує неможливість зведення затвора при складеному прикладі.

Комплект постачання (див. Мал. 1):

 1. Поворотний вузол адаптера - 1 шт.
 2. Подовжувач затвора - 1 шт.
 3. Інструкція з експлуатації - 1 шт.
 4. Пакувальна тара - 1 шт.

Адаптер складной стальной для установки телескопических прикладов на карабин AR15

Мал. 1

Перед початком використання необхідно демонтувати зі зброї трубу з прикладом, встановити на його місце адаптер і потім встановити трубу з прикладом на адаптер.

Порядок установлення адаптера наведено нижче:

УВАГА

Перед початком установлення адаптера перевірте, щоб зброя була розрядженою.

 1. Демонтувати з карабіна приклад і телескопічну трубу (Telescopic Stock Tube) з гайкою (Receiver Extension Nut) і розташованими всередині труби буфером віддачі (Carbine Buffer) і пружиною (Carbine Buffer Spring).
 2. Демонтувати з карабіна опорну пластину труби приклада (Stock Collar), при цьому необхідно забезпечити збереження розташованих під пластиною пружини фіксуючого стрижня карабіна (Takedown Pivot Pin Spring) і стопору фіксуючого стрижня карабіна (Takedown Pivot Pin Detent).
 3. Демонтувати з карабіна тримач буфера віддачі (Buffer Retainer) і його пружину (Buffer Retainer Spring).
 4. Натиснути на кнопку (див. Мал. 2) і розкрити поворотний вузол адаптера.

Адаптер складной стальной для установки телескопических прикладов на карабин AR15

Мал. 2

 

 1. Встановити на карабін розкритий поворотний вузол адаптера, прикрутивши його гайкою (див. Рис. 2, 3). В процесі установлення контролювати наявність і правильне розташування пружини фіксуючого стрижня карабіна (Takedown Pivot Pin Spring) і стопора фіксуючого стрижня карабіна (Takedown Pivot Pin Detent). Остаточно закручену гайку застопорити від відкручування допомогою регулювального гвинта.

 2. Встановити подовжувач затвора в отвір на торці затвора карабіна до упору (див. Мал. 3). В процесі установлення необхідно натиснути на кнопку адаптера.

Адаптер складной стальной для установки телескопических прикладов на карабин AR15

Мал. 3

 

 1. Встановити на поворотний вузол адаптера опорну пластину труби приклада (Stock Collar), демонтовану з карабіна згідно п.2 (див. Мал. 3).

 2. Встановити на поворотний вузол адаптера телескопічну трубу (Telescopic Stock Tube) з гайкою (Receiver Extension Nut), демонтовані з карабіна згідно п.1 (див. Мал.3).

 3. Встановити в отвір в поворотному вузлі адаптера тримач буфера віддачі (Buffer Retainer) і його пружину (Buffer Retainer Spring), демонтовані з карабіна згідно п.3 (див. Мал. 4).

Адаптер складной стальной для установки телескопических прикладов на карабин AR15

Рис. 4

 

 1. Встановити всередину телескопічною труби пружину (Carbine Buffer Spring) і буфер віддачі (Carbine Buffer), демонтовані з карабіна згідно п.1 (див. Мал.4). Встановлений буфер віддачі повинен фіксуватися в трубі тримачем (Buffer Retainer), який був встановлений згідно п.9.

 2. Встановити на телескопічну трубу приклад, демонтований з карабіна згідно п.1.

 3. Закрити поворотний вузол адаптера, приводячи приклад в штатне положення.

  Загальний вигляд карабіна AR-15 з встановленим адаптером представлений на Мал. 5.

Адаптер складной стальной для установки телескопических прикладов на карабин AR15

Мал. 5

Після виконання наведених вище дій адаптер готовий до експлуатації.

З розкладеним прикладом адаптер подовжує приклад на 32 мм і дозволяє вести вогонь з карабіна в штатному режимі.

Для складання приклада необхідно натиснути на кнопку і повернути приклад ліворуч на кут 180°.

Зі складеним прикладом передбачена в адаптері система фіксації затвора карабіна не дозволяє вести вогонь з карабіна.

УВАГА

У разі, якщо перед складанням приклада патрон знаходиться у патроннику карабіна, то при складеному прикладі можливий постріл цим патроном. При цьому можлива деформація або руйнування елементів адаптера, які фіксують затвор, під дією зусиль віддачі карабіна.

Рекомендації за доглядом

Адаптер не вимагає особливого догляду.

У разі забруднення адаптер протерти сухою ганчіркою або, при необхідності, промити водою, після чого ретельно витерти сухою ганчіркою і висушити при кімнатній температурі.

Технічні характеристики:

Маса нетто 250 г.