ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ТА ІНСТРУКЦІЯ ЗІ ВСТАНОВЛЕННЯ

Кришки ствольної коробки третього покоління для мисливського карабіна САЙГА

Кришка ствольної коробки для мисливського карабіна Вулкан ТК

Дана кришка ствольної коробки (далі КСК) призначена для установки замість штатної кришки на мисливському карабіні Вулкан ТК.
КСК служить для установки додаткових компонентів на зброю з використанням розташованої зверху КСК планки Пикатинни.
Особливістю КСК є можливість установки на неї штатного цілини зброї.

Даний приклад регульований (далі приклад) призначений для установлення на нарізні карабіни та гладкоствольні мисливські рушниці, оснащені трубою для установлення телескопічних прикладів діаметра мілітарі (milspec). Особливістю приклада є можливість регулювання його довжини (шляхом пересування уздовж труби), регулювання по висоті установлення підщочника, а також регулювання потиличника по висоті установлення і по боковому нахилу.

Дане ложе AR22 для карабіна Рюгер 10/22 (далі ложе) призначене для комплектації карабіна Рюгер 10/22 при його модернізації в модульну систему AR стилю. Особливістю ложа є можливість установлення на нього вільно вивішеної тактичної цівки для карабіна AR-15, рукоятки для карабіна AR-15 та труби з телескопічним прикладом.

Даний адаптер складаний сталевий для установклення телескопічних прикладів на AR15 (далі адаптер) призначений для зменшення загальної довжини зброї, а також підвищення зручності в процесі зберігання і транспортування. Адаптер сумісний з більшістю карабінів калібру .223 Rem і .308 Win як з системою прямої подачі порохових газів в ствольну коробку, так і з газовим поршнем.

Дана вільно вивішена тактична цівка (далі ТЦ) призначена для установлення на нарізні карабіни AR-15 замість штатної цівки, а також для комплектації карабіна Рюгер 10/22 при його модернізації у модульну систему AR стилю.

ТЦ служить для установлення додаткових компонентів на зброю з використанням розташованих зверху, з боків та знизу ТЦ пазів системи кріплення KeyMod.

Дана тактична цівка (далі ТЦ) призначена для установлення замість штатної цівки на наступні види мисливської зброї: цивільні варіанти АК-47 та АК-74, карабін Сайга.

ТЦ служить для установлення додаткових компонентів на зброю з використанням розташованої зверху ТЦ планки Пікатіні та розташованих збоку і знизу ТЦ пазів системи кріплення KeyMod.

Також використання ТЦ дозволяє значно поліпшити ергономіку зброї.

Цей пристрій підвищення комфорту стрільби (далі ППКС) призначений для установлення на наступні види мисливської зброї: Сайга, АКМС-МФ-1, Вулкан-Т, Вулкан-ТК, Вепр, а також інші види мисливської зброї з рамковим або трубчастим прикладом.

ППКС служить для прийняття стрілком правильного і одноманітного положення напоготові, що підвищує швидкість і точність стрільби. Підходить для стрільби з використанням відкритого, коліматорного, а також оптичного прицілів.

Дана кришка ствольної коробки (далі КСК) призначена для установлення замість штатної кришки на мисливському карабіні Сайга.

КСК служить для установлення додаткових компонентів на зброю з використанням розташованої зверху КСК планки Пікатіні.

Особливістю КСК є можливість установлення на неї штатного цілика зброї.

Данная крышка ствольной коробки (далее КСК) предназначена для установки вместо штатной крышки на охотничьем карабине Сайга.

Дана кобура універсальна спортивна (далі кобура) підходить для пістолетів GLOK, CZ, Tangfolio, що застосовуються під час змагань з практичної стрільби, а також для пістолетів ФОРТ 12, ФОРТ 14.