Чохол для прихованого носіння АКСУ, Вулкан ТК, Сайга МК03.

Чехол для скрытого ношения Вулкан ТК
Артикул: ME#100005
Ціна1800,00 грн.

Чохол для прихованого носіння АКСУ, Вулкан ТК, Сайга МК03.

Даний чохол був спеціально створений для прихованого носіння малогабаритної довгоствольної зброї, такої, як MP-5 і АКСУ.

Головне відділення має систему швидкого вилучення зброї. Система кріплення спорядження MOLLE дозволить вдало і, виходячи з Вашого вибору, приховано розташувати додаткове спорядження (додатковий магазин, наручники, радіостанцію тощо). На внутрішній частині основного відділення є кишеня із застібкою "блискавка", яка може бути використана для носіння бронеплит, що перетворює рюкзак в легкий бронежилет. На зовнішній частині клапана так само розташована кишеня утилітарного значення. Також сумка має кишеню-сітку для ємності з водою.

Плечовий ремінь і внутрішня поверхня мають спеціальні демпферні вставки, а також підкладку з матеріалу сітка, що робить комфортним носіння важкого озброєння, засобів захисту і спеціального спорядження. До комплекту рюкзака-чохла так само входить сумка для прихованого носіння короткоствольної зброї (пістолета). Сумка може носитися як окремо, так і розташовуватися на плечовій лямці.